Platby a Doprava

MOŽNOSTI DODÁNÍ                                                                                                                                           MOŽNOSTI PLATEB 

Osobní převzetí v Praze                                                zdarma Dobírkou                                       49 Kč
Česká pošta - doporučené psaní/balík                           49 Kč Převodem na bankovní účet:            zdarma

 

OSOBNÍ PŘEVZETÍ V PRAZE

Chcete se na stojan přijít podívat? Není problém. Po předchozí domluvě si můžete stojan přijít prohlédnout a případně i zakoupit na adrese: Koperníkova 2204/10, Vinohrady, 120 00 Praha 2 

Upozornění! Na této adrese se nevyskytuje prodejna ani provozovna! Proto je nutné si předem domluvit termín schůzky. Prosím neváhejte nás kontaktovat na čísle 723771108 nebo emailu info@modernipracant.cz pro domluvení schůzky.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

 Tramvají do zastávky Jana Masaryka. Zde vystoupíte a vydáte se směrem ulice Jana Masaryka. Půjdete dva bloky rovně, cca 300 merů a dáte se do leva do Americká ulice. Po 100 metrech se dáte lehce do leva do Kopernikovi ulice a za dalších 200 metrů jste v cíli :)  Snímek obrazovky 2018-04-15 v 15.55.41

Metrem: ze zastávky metra Náměstí míru půjdete ulicí Americká rovně a po 450 metrech se dáte lehce doleva do Kopernikovi ulice. Po dalších 200 metrech jste v cíli.
Snímek obrazovky 2018-04-15 v 16.03.46

 

ČESKÁ POŠTA - DOPORUČENÉ PSANÍ/BALÍK 

Česká pošta Vám doručí zásilku obvykle do 48 hodin od podání.

 Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Zboží bude uloženo na poště po dobu 7 dnů, poté bude vráceno zpět dopravci.

Pro bližší informace ohledně stavu a termínu dodání je možné využít online sledování České pošty, případně jejich informační linku 800 177 889.

NA DOBÍRKU

Cena: 41 Kč

Dobírka je nejpoužívanější metodou úhrady zboží. Platbu provedete až při převzetí zboží osobě, která bude balík doručovat k Vám domů.

V případě zaslání zboží na Slovensko je hodnota zboží v českých korunách Slovenskou poštou automaticky převedena dle aktuálního kurzu na Eura, zákazník ze Slovenska platí tedy ve své měně.

BANKOVNÍM PŘEVODEM

 Cena: zdarma

Číslo účtu kam poslat peníze: 1672204019/3030 (airbank)
Po potvzení objednávky se objeví kód objednávky, který Vám přijde i emailem. Ten napište při odesílání peněz jako variabilní symbol.
Zásilka bude odesláná v den připsání peněz na účet. O jejím odeslání budete informováni emailem.

Po připsání peněz na náš účet ( během 1-2 pracovních dnů ) Vám bude zboží ihned zasláno ( pokud je skladem ) na Vaši adresu.

 

Kartou 
Přes Gopay. Více informací naleznete na tomto dokaze