O nás

V práci trávím většinou něco mezi 10-12 hodin sezením za počítačem. Často se stávalo, že jsem po práci šel domu, kde jsem trávil zbylý čas prací na jiných projektech, opět za monitorem počítače. Nicméně, stále jsem se snažil sportovat a nějakým způsobem neustálé sezení kompenzovat. Jak čas plynul, tento životní styl se začal podepisovat na mém těle. Bolesti zad, krku a další komplikace začaly být častější a častější. Jednoho dne, i mne dostihl poměrně známý kolega Ischicas - neboli akutní bolest zad. První dva týdny jsem nemohl vstát z postele a často mi dělalo problém vykonávat základní lidské potřeby. Tři měsíce mi trvalo se dostat do nějakého normálního funkčního režimu. Skoro po 9 měsících každodenního rehabilitačního cvičení jsem se dal jakš takš dokupy. Trochu jsem poupravil svůj pracovní režim a problémy ustaly, nicméně nikdy nezmizely. Po pár letech od této nepříjemné zkušenosti se výše uvedná událost opakovala.

 

V současné době je velmi komplikované netrávit na počitači 8hodin a více. Naše tělo pro takový životní styl nebylo uzpůsobeno a pak přichází zdravontí komplikace..

 

.. a proto... 

 

Naše mise je dodávat Vám produkty, které Vám usnadní a zefektivní práci, ale především aby pro Vás práce byla příjemná a zdravá. Proto pro Vás budeme hledat, testovat a hodnotit nové produkty. 

 

Naište nám

Telefon: 723771108

Email: Info@modernipracant.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: